Linkin Park Underground
Pridal kubo dňa August 13 2008 19:18:29

www.lpunderground.com


Podrobný návod ako sa do LPU prihlásiť a popis jednotlivých členstiev tu

Linkin Park Underground je oficiálny fanklub skupiny Linkin Park. Bol vytvorený pre stále narastajúci počet skalných fanúšikov kapely. Cena za registráciu sa pohybuje od 10 eur za základný balík, pričom za to dostanete prístup na stránku www.lpunderground.com, písanie na stránky LPU možnosť v predstihu kupovať lístky na koncerty a mnoho ďalšieho. V prípade, že máte záujem o niekoľko bonusových vecí prípadne iba o prístup na stránky, je pre vás pripravených viacero druhov členstiev v rôznych cenových hladinách.

Členstvo platí jeden rok ,momentálne prebieha sedemnásty ročník (Linkin Park Underground 17).

Na webových stránkach lpunderground.com máte možnosť zhliadnuť exkluzívne videá zo zákulisia LP, zúčastniť sa online chatov s členmi LP a dostanete prístup do LPU obchodu, kde sú ceny o niečo nižšie ako v online obchode.

Prístup na stránku, CD a tričko ale stále nie je všetko. To najdôležitejšie na LPU je tzv. Meet&Greet. Je to stretnutie fanúšikov so samotnou kapelou na koncerte , kde sa vám Linkini osobne podpíšu a môžete s nimi prehodiť pár slov. Nová verzia týchto m&g dokonca zužuje počet zúčastnených ale máte možnosť zúčastniť sa súkromného posedenia s dvoma členmi kapely (samozrejme na koncerte). Novinkou už nejaký ten rok sú LPU Summity, kde ste s kapelou väčšinu dňa a môžete si napr. vyskúšať zahrať na ich hudobné nástroje a zistiť niečo zo zákulisia.

Na záver každého ročníka vám príde tzv. Annual Newsletter. Táto brožúrka obsahuje množstvo fotografií a udalosti, ktoré sa za daný rok vo svete LP udiali. Od 8. ročníka vychádza tento Newsletter iba v elektronickej podobe, kvôli ochrane životného prostredia. Súčasťou LPU 17 sú nasledovné veci:

Obsah balíka:

Ročné členstvo v LPU LPU 17 tričko
LPU 17 členský laminát a kľúčenka
LPU 17 nálepka
LPU 17 trsátko na gitaru
One More Light magnetka
LPU Fidget Spinner (*BONUS* - DO VYPREDANIA ZÁSOB)


V prípade, že budete mať o členstvo v LPU záujem, neváhajte nás kontaktovať, rádi vám poradíme pri výbere členstva či pri platení.