Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Chris Cornell s Chesterom / Mikeov blog

Keďže stále pretrváva sucho po novinkách o LP, je veľmi ťažké udržiavať stránky aktuálnymi. Chvalabohu, je tu stále ešte Mike, ktorý nás svojím blogom zachraňuje.

Takže na začiatok k nemu. Svoj blog aktualizuje takmer dennodenne, takže radím sledovať či tam nenájdete niečo zaujímavé. Ja som pár takých vecí našiel.

Ako už možno všetci viete, v Texase predčasom vyčíňal hurikán Ike, ktorý spôsobil mnoho škôd na majetku a životoch, a nebolo by Linkin Park, keby nechceli poškodením ľuďom pomôcť. Ich charitatívna organizácia Music For Relief prispieva na potrebný zdravotnícky materiál, evakuačné prístrešky slúžiace osobám postihnutým hurikánom a iné. Takže ak chcete pomôcť aj vy, stačí finančne podporiť MFR na tejto stránke

Ďalej Mike opäť zmieňuje súťaž na WeMix, v ktorej súťažiaci majú vytvoriť song inšpirovaním sa od Mikeovej výtvarnej tvorby. Píše, že súťaž už pomaly končí, že existuje mnoho super songov, a bude ťažké vybrať najlepší z nich. Víťaz súťaže poputuje s Mikeom do štúdia, ktorý mu pomôže nahrať tento song. Ak si chcete vypočuť niektoré zo súťažiacich songov, navštívte túto stránku.

Len doplním, že súkromný koncert LP pre víťaza Remix2Win by sa mal konať v časti Hard Rock Hotela, The Joint, 6.10.2008 v Las Vegas, v štáte Nevada. Zúčastniť sa ho môžu iba študenti školy.

A nakoniec niečo špeciálne. Vrátime sa k turné Projekt Revolution 2008, teda konkrétne ku Chrisovi Cornellovi. Ten (takmer) na každom svojom koncerte hral skladbu "Hunger Strike" s Chesterom. A na jeho oficiálnom YouTube kanáli si môžeme pozrieť (dá sa povedať) že oficálne video tohto songu. Kto chce môže si toto video aj stiahnuť v najvyššej kvalite akú z YouTube možno dostať, tu (flv, 28 MB).Zdroj: http://www.lptimes.com/ & http://www.mikeshinoda.com
Remix2Win & Interviews
Konečne som sa dočkal. Môj prvý príspevok ;-)


Linkini by mali do konca roka odohrať jeden nezvyčajný koncert - školský koncert. Na vystúpenie sa budú môcť prísť pozrieť študenti Nevadskej univerzity z Las Vegas. Pýtate sa prečo? Hovorí vám niečo Remix2Win?

Víťazom tejto súťaže sa stala pravdepodobne Valéria Cossiová (toto meno sa udáva pri víťaznom remixu). Remix, ktorý zvíťazil nad ostatnými si môžete vypočuť tu. Taktiež bude odmenená aj sumou 4 000 $, ktorá sa uvádzala pri hlavnej výhre. Môžeme len tíško závidieť.

Update: Koncert sa uskutočni 6. Októbra 2008 v The Joint @ Hard Rock Hoteli v Las Vegas.

Na Mikeovom blogu si môžete pozrieť kopec nových príspevkov. Dnes sa Mike ozval až dvakrát. V jednom príspevku nám zanechal video a v druhom píše o Glorious Excess. V starších príspevkoch si môžte prečítať niečo o hurikáne, ktorý sa prehnal Texasom a taktiež na blogu pribudla jedna fotografia na ktorej je spolu s Hahnom, Stashom ...

Interview s Chesterom a Robom pre VodPod, v ktorom hovoria o Given Up a zadržaní v Austrálií si môžete stiahnúť tu.

Ďaľšie interview pochádza z generálky MTV Video Music Awards. Hlavnými aktérmi sú Joe s Chesterom. Toto video sa dá pozrieť, poprípade stiahnuť na tomto odkaze.

Video, v ktorom sa jedna fanynka prechádza po backstage, ktorú technici učili hrať na gitare a ktorá v zákulisí stretla Brada si môžete pozrieť tu.

Zdroj: LPTimes
The Family That Preys // CHAT !!!
V traileri na film The Family That Preys môžete počuť song Right Now od Fort Minor . Pravdepodobne sa objaví aj v samotnom filme . A tu je už spomínaný trailer:Okrem toto sme dnes spustili chat. Takže bežte si pokecať :)
Mike plánuje ďalšiu výstavu / Tracklist Guitar Hero World Tour
obrazok.eu
Mike na svojom blogu: www.mikeshinoda.com spomenul, že plánuje nový výstavu s názvom: Glorious Excess (Dies).

Konať sa bude znovu v Japanese American Nation Museum v Januári 2009.


Priaznivci jednej z najoblúbenejších hier Guitar Hero sa dočkali pokračovania. Tentokrát má nová hra názov Guitar Hero World Tour a nájsť tam môžete aj What I've Done. Zoznam všetkých songov, ktoré sa tam nachádzajú nájdete tu.
Chester na fotení
Chester sa zúčastnil fotenia pre Emoda.com. Samozrejme, prezentoval svoju značku Ve'Cel

Emoda.com: Naše stretnutie s Chesterom Benningtonom bol sčasti biznis a sčasti ohromná zábava. Nemohli sme si pomôcť, ale pracovať s ním bolo super. Zábery sme robili pred jedným z koncertov Linkin Park. Fotenie prebehlo bez komplikacii, cez prestávky Chester popíjal kávu a surfoval na internete. Chester dokázal, že Ve'Cel pre neho nie je iba hobby, ale myslí to vážne a o tejto značke budeme ešte vela počuť.

Výsledok:

obrazok.eu obrazok.eu

obrazok.eu obrazok.eu

obrazok.eu obrazok.eu
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved

12/12/2017 12:56
Súhlasím a zdieľam tvoje pocity Veyron, boli sme na tom podobne.

20/11/2017 08:43
...a koncert to bol maličký v divadelných priestoroch s príjemnou priateľskou atmoškou...to čo sa stalo ma silno zasiahlo a nikdy nezabudnem nie len nato aký talent to bol, ale i aký človek.