Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Milton Keynes DVD
Na linkinpark.com sa dnes v noci objavilo 5 názvov pre nové DVD a spustilo sa hlasovanie. Ktorý názov zvíťazí, ten "by mal byť" na obale spomínaného DVD. Totiž svoje slovo bude mať aj vydavateľstvo WB. Chalani ale napísali, že sa "budú snažiť". Bohužiaľ, ako to hlasovanie prišlo, tak aj odišlo. Trvalo iba pár hodín a vďaka časovému posunu sme sa ho zúčastniť nemohli. Každopádne výsledky zatiaľ nie sú, keď budú zverejnené, napíšeme to sem. No a ešte by ste radi aspoň tých 5 názvov, z ktorých sa vyberá, že? Tak sú to tieto:

Linkin Park: Midnight In Milton Keynes
Sunset Revolution: Linkin Park Live In The UK
Road To Revolution: Linkin Park Live
Revolution In The Iron City: Linkin Park Live
Revolution in the UK: Linkin Park Live


Tak ktorý by ste najradšej videli na obale nového DVD? Ja som za číslo 3.
Fort Minor - Armed and dangerous bitch (Fan-made mixtape)


Tracklist:

01 - Introduction (linkingabo remix)
02 - Remember the name (Unforgettable Sound remix)
03 - Right now (LPJAY08 remix)
04 - Petrified (JesperRemixer remix)
05 - Feel like home (JesperRemixer remix)
06 - Where'd you go (ChazCaro remix)
07 - In stereo (linkingabo and DJ Kysus remix)
08 - Back home (djdubls remix)
09 - Cigarettes (linkingabo remix)
10 - Believe me (Unforgettable Sound remix)
11 - Get me gone (linkingabo and DJ Kysus remix)
12 - High road (JesperRemixer remix)
13 - Kenji (LPUX262 remix)
14 - Red to black (danielalien remix)
15 - The battle (JesperRemixer remix)
16 - Slip out the back (linkingabo remix)
17 - Be somebody (Unforgettable Sound remix)
18 - There they go (LPJAY08 remix)
19 - The hard way (DJ Krievous remix)

Produced by: linkingabo
Release date: October 6, 2008

.: Download :.
MFR turné zrušené!!!

Kvôli Chesterovmu zraneniu chrbtice boli Linkin Park nútení zrušiť Music For Relief turné v Číne. Všetci úprimne ľutujú, čo sa stalo. Presnejšie sa jedná o tieto koncerty:

    12. október - Šanghaj, Čína
    15. október - Wuhan, Čína
    17. október - Taipei, Taiwan
    19. október - Peking, Čína
    21. október - Macao, Čína

Zisk z týchto benefičných koncertov mal ísť nadácii Linkin Park - Music For Relief, ktorá týmto chcela pomôcť provincii postihnutej zemetraseniami - Si-Čchuan v juhozápadnej Číne. No aj napriek tomu, že boli koncerty zrušené a zatiaľ sa nevie, či budú nahradené, sa LP rozhodli pomôcť a nejaké tie financie na pomoc predsa len dali.

Problém s Chesterovou chrbticou riešilo rádio X-treme v rozhovore s Mikeom a víťazkou súťaže Remix2Win Valerie. Mike povedal, že nevie presne ako sa Chester zranil ani z čoho to má, že Chester je natoľko zranený, že nie je schopný cestovať, a vôbec robiť nejaké fyzické aktivity. Takže prajeme Chesterovi skoré uzdravenie, a dúfajme, že jeho zranenie nie je až také vážne, aby s ním mal ťažkosti v budúcnosti. A úprimne ľutujem aj tích taiwanských fanúšikov, ktorí čakali mesiac pred štadiónom na koncert LP, a teraz nič z toho. Nechcel by som byť v ich koži.

Update (poki): Mike pre to rádio povedal, že nevedia čo s Chesterom je. Vraj bol doma a nerobil nič namáhavé, keď ho odrazu seklo. Nevládal sa ani postaviť, tak mu zavolali sanitku a museli ho naložiť na nosidlách. Predbežne nie je známe, čo to spôsobilo. Ďalšie vyšetrenia by mali ukázať viac a chalani budú o stave Chestera informovať. Takisto sa plánuje náhradný termín koncertu pre Valerie, ale s tými ázijskými to vraj bude komplikovanejšie. Takže kolegovia HARD CORE LINKIN PARK FANS z Taiwanu môžu pobaliť stany a deky a ísť sa vyspať domov do postele... Je mi ich ale úprimne ľúto.
Ďalšou novinkou je, že skladba "Leave Out All The Rest" od LP bude vo filme (teda vyjde na soundtracku) Twilight, ktorý bude mať premiéru 21. novembra. Soundtrack k filmu, na ktorom sa LOATR objaví, vyjde už 4. novembra a okrem Linkin Park sa na ňom objavia interpréti ako Paramore, či Muse. Viac informácií tu.


Zdroj: http://www.lptimes.com/
Milton Keynes & MFR Tour
Mike nám na webe zanechal jeden nezvýčajný príspevok, v ktorom nás prosí o pomoc pri vymýšľaní mena pre live CD/DVD kolekciu, ktorú Linkini chystajú vydať už "čoskoro". V príspevku sa zmieňuje, že na DVD bude zaznamenaná show z tohtoročného Projekt Revolution Tour z Európy, konkrétne je to show z Milton Keynes (UK) Svoje nápady máte zverejniť na tejto stránke a kompletný príspevok si môžete prečítať tu, no myslým že som spomenul všetko čo bolo tréba ;-)

Benefičné turné Music For Relief 08 sa pomaly ale isto blíži (už len týždeň).
V niektorých mestách, v ktorých Linkini o pár dní vystúpia sa začali objavovať propagačné plagáty. Dva ešte chýbajú, no verím, že časom sa objavia ;-).

A aby som nezabudol, v galérií nájdete nové fotografie z tohtoročného Projekt Revolution Tour a aktuálne scany z čínského magazínu Ez Talk

Zdroj: M.Shinoda
Dnešný koncert zrušený
Smola aká postihla istú Valerie, ktorá vyhrala koncert LP pre svoju školu, sa snáď ani nedá opísať. Raz, naozaj také niečo ako súkromný koncert LP môže človek zažiť iba raz v živote. Valerie sa to pred pár týždňami splnilo a posledný mesiac musel byť plný nádherného očakávania. Dnes sa zobudila do dňa na ktorý tak dlho čakala a na linkinpark.com ju čakala táto správa:

Los Angeles, CA (October 6, 2008) - Linkin Park boli nútení zrušiť dnešný koncert v klube Joint v Hard Rock Hoteli, pretože spevák Chester Bennington si poranil chrbticu a doktor mu naordinoval odpočinok. Linkin Park úprimne ľutujú toto nepredvídateľné zrušenie a ospravedlňujú sa fanúšikom za spôsobené sklamanie.

Od Mikea: Sme nahratí...Chester si poranil chrbát a momentálne má dosť veľké bolesti. Prosím myslite naňho:) mike.


Takéto veci sa stávajú, ale toto je fakt smola. Čas ukáže, či sa koncert odohrá v náhradnom termíne, alebo je nenávratne stratený. Každopádne prajeme skoré uzdravenie Chesterovi!

Zdroj: linkinpark.com & mikeshinoda.com
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved

12/12/2017 12:56
Súhlasím a zdieľam tvoje pocity Veyron, boli sme na tom podobne.

20/11/2017 08:43
...a koncert to bol maličký v divadelných priestoroch s príjemnou priateľskou atmoškou...to čo sa stalo ma silno zasiahlo a nikdy nezabudnem nie len nato aký talent to bol, ale i aký človek.