Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,839
Najnovší člen: Krpata7
Spriatelené weby
MTV Video Music Awards 2008

Dnes, teda 7. september 2008, nie je významný len štartom stránky www.LinkinPark.sk, ale aj tým, že sa v Hollywoode odovzdávajú ceny MTV Video Music Awards. Ceny z pár vedľajších kategórií sa už odovzdávali a vo dvoch takýchto kategóriách boli nominovaní aj Linkin Park. A ako z týchto kategórií vyšli? Bohužiaľ naprázdno. V cene za najlepšiu réžiu klipu neuspel klip "Shadow Of The Day", ale vyhrala Erykah Badu s videoklipom k songu "Honey". A v kategórii Najlepšie špeciálne efekty videoklip "Bleed It Out" porazili Kanye West ft. T-Pain s klipom "Good Life".

No ešte netreba smútiť, pretože LP sú nominovaní s klipom "Shadow Of The Day" aj na jednu z hlavných kategórii, a to presne na Najlepšie rockové video. Kto túto cenu vyhrá, to sa dozvieme až dnes v noci (zajtra ráno). Takmer isté je, že sa LP zúčastnia odovzdávanie VMA, minimálne Chester a Joe, lebo sa nechali odfotiť na skúške show. (viď obrázok novinky)

Takže kto chce vidieť LP v telke, nezabudnite si zapnúť hocijakú MTV dnes v noci o 2:00, kedy začne VMA Red Carpet (červený koberec), v ktorom uvidíte prípravy na show a rôzne rozhovory s celebritami. O 3:00 oficiálne začína show, a končí o 6 ráno. Takže komu sa nechce ísť zajtra do školy, rozhodne nech pozerá.

Zdroj: http://www.lptimes.com/
Vitajte na LinkinPark.sk!

Tak na túto chvíľu sme všetci štyria, kubo, poki, Sabi, Števo, čakali takmer tri mesiace. Počas tejto doby sme celkom slušne zanedbávali svoje bývalé stránky/blogy, a síce lpspace, place4myhead a linkinpark.sk.sblog. To všetko malo však (dúfame) svoj zmysel a dnes vám predstavujeme novú fanstránku o Linkin Park. Čo na nej nájdete?

- históriu LP od úplných začiatkov až po koniec Projekt Revolution 2008 vrátane bývalých kapiel členov

- biografie jednotlivých členov

- zoznam všetkého, čo LP kedy vydali, od oficiálnych CD až po knihy

- texty k oficiálnym albumom

- vedľajšie projekty členov kapely, a to nielen tie hudobné

- rozsiahlu interaktívnu galériu so stovkami fotografií (len pre registrovaných)

- LPN Widget (len pre registrovaných)

- download klipov od LP plus pár ďalších zaujímavostí (len pre registrovaných)

Snažili sme sa ako sme najlešie vedeli priniesť vám všetko podstatné zo sveta LP a to celé "zabaliť" do pekného užívateľského prostredia. Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady, podnety, výčitky, pochvaly a neviem čo ešte, napíšte do shoutboxu prípadne na mail hocikoho z nás.

Týmto to ale samozrejme nekončí, ale práve začína. Keďže sme štyria a všetci máme už nejaké tie skúsenosti s vedením stránok o LP, budeme sa snažiť prinášať vám aj naďalej aktuálne informácie. Nevravím že stránka bude aktualizovaná každý deň, ale ak každý z nás napíše niečo len raz do týždňa, to máte novinku každý druhý deň. Ešte raz, veríme že sa vám u nás bude páčiť a v pondelok začíname s novinkami.

-Števo, kubo, Sabi, poki

Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

20/11/2017 08:43
...a koncert to bol maličký v divadelných priestoroch s príjemnou priateľskou atmoškou...to čo sa stalo ma silno zasiahlo a nikdy nezabudnem nie len nato aký talent to bol, ale i aký človek.

20/11/2017 08:42
Len tak pre zaujímavosť na koncerte v Brixtone (ten predposledný 4/7) bol Chez v super nálade a žartoval ako napr. že je to afterparty či to že doma keď spieva tak mu detská nadávajú...

20/11/2017 08:41
Koncert v HB sa myslím podaril super, sa mi veľmi páčili Mike a jeho kecy, aj keď veľmi náročné na pozeranie.

30/10/2017 20:24
koncert bol super aj atmoska vsetko ale riadne ma nicilo ked som videl iba 5 clenov skupiny..... sad rest in peace chester

29/10/2017 19:07
Vaše názory na koncert v Hollywood Bowl? Páčil sa? THP

29/10/2017 19:01
LPTHP

23/07/2017 22:12
28.7.2017 v Sade Janka Kráľa v Bratislave o 19:00 bude rozlúčka s Chesterom.

21/07/2017 12:00
MUSIME SPRAVIT ROZLUCKU ! toto je neuveritelne čo sa stalo sad

20/07/2017 20:43
Zevraj sa chester obesil??? WTF???

20/06/2017 16:12
len Praha a Novarock smile1