Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 39
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park - Novinky
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 2

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Nový klip a Lorenzo končí

Zhrniemie si novinky z posledných dní.

Začneme smutnejšou správou a tá je že Lorenzo Errico končí v spolupráci s Linkin Park aj Machine Shop Entertainment. S LP pracoval sedem rokov, začínal ako internista v októbri 2011 a od júla 2013 pracoval ako marketingový manažér. Presúva sa do Universal Music International a bude pracovať v Berlíne. Lorenza ste mohli stretnúť asi na každom Meet and Greet, na každom koncerte a zúčastňoval sa aj na LPU chatoch a bol mostom medzi fanúšikmi a kapelou. Držíme mu palce v jeho ďalšom smerovaní kariéry.
Celý jeho list na rozlúčku je TU.
22. septembra Julien-K odohrali One More Light II Memorial na uctenie si Chesterovej pamiatky v Miláne. Setlist obsahoval aj štyri songy Dead By Sunrise, ktoré odspievali lokálny hudobníci.

Setlist:
01. Analog Beaches & Digital Cities
02. Flashpoint Riot
03. Strange Invisible
04. Kick The Bass
05. Maestro
06. Photo Voltaire
07. Dossier
08. Deep Beat Overground
09. Blue Monday
10. Let Down
11. Morning After
12. Into You
13. Inside Of Me
Posledná, trošku staršia novinka je o novom klipe, ktorý bol vydaný 20.9 pre pieseň Make It Up As I Go z Mikovho albumu Post Traumatic. Klip je veľmi originálny a kvalitný. Odporúčame si ho pozrieť. Ak by ste chceli mať fotku v štýle klipu k tejto piesni môžete tak urobiť na stránke makeitupasigo.mikeshinoda.com Predposledné video bolo na song Brooding. Momentálne máme videá pre Post Traumatic EP songy. Potom pre Crossing A Line, Nothing Makes Sense Anymore, Running From My Shadow, About You, Ghosts, Promises I Can't Keep a Lift Off.

Slová od Mikea Shinody

Mike sa na svojom facebookovom účte s nami podelil o pár slova tu je ich preklad.

Mike: "Pred dvomi mesiacmi som si myslel že toto turné bude totálne zlyhanie. Celé to trvalo cez 5 týždňov cestovania okolo planéty, viacej šou za týždeň ako som kedy zvládal. Turné som viedol ako "sólo umelec" po prvý krát. Medzi koncertami a 3 - 18 hodín cestovania v lietadle, vlaku alebo autom som nemal pri sebe nikoho kto by mi pomohol s rozhovormi, stretnutiami alebo pomohol s voľným časom prípadne ak by som ochorel alebo mal problém s hlasom. Šou boli odlišné: cez deň, v noci, vonku, vo vnútri, veľké publikum, malé publikum, dlhší alebo kratší setlist. Pridal som dvoch muzikantov, ktorých som nikdy nestretol s takmer nulovým časom na skúšanie. To celé volalo pre pokoru, vytrvanie, trpezlivosť a šťastie.

Keď sa na to tak spätne pozerám ten istý pocit čo som mal minulý rok mi pomohol dať do tohto turné život: vďačnosť. Bol som unavený a chorý. Namiesto toho ale som zistil že keď som dával songy preč tak som ich vlastne pridával. Namiesto toho aby som sa cítil odradený som sa cítil povzbudený. Som vďačný za to že môžem tvoriť, hrať naživo a som vďačný za tích úžasných ľudí, ktorý sa obetovali aby sa stali súčasťou niečoho väčšieho a som vďačný za rodiny fanúšikov, ktoré toto urobili celé možným.

Posledné slová sú že ak ste zmeškali tieto šou, zmeškali ste niečo neobyčajné. Nie preto čo som urobil sám ale preto čo sme urobili všetci spoločne. Pozrite si komentáre ohľadom šou a uvidíte že nepreháňam. Toto nie sú "koncerty" alebo "zábava". Určite to neboli "pocty" alebo niečo smutné. Neviem ako to nazvať ale bolo to radostné, vzrušujúce, úžasné, ľudia kričali, spievali, skákali a ja budem z celej svojej sily pokračovať tak dlho ako budem môcť.


Mike má momentálne necelý mesiac voľno a už 10.10. sa začína jeho Americké turné, ktoré začne v Montreale.

Mike Shinoda - Viedeň

Včera sa konal pre mnohých Slovákov a Čechov koncert Mike vo Viedni. Celý koncert bol viac osobnejší ako koncerty Linkin Park a priniesol mnoho silných songov ako aj jemných a dojímavých, pri ktorých mali ľudia slzy na krajíčku.Poďme sa pozrieť na setlist a bližšie na celú šou.
01. Welcome Ext. Intro
02. When They Come For Me
03. Hold It Together Sample Outro
04. Roads Untraveled
05. In Stereo Remix Ending
06. Ghosts
07. Sorry For Now Ext. Intro; Ext. Bridge
08. Crossing A Line
09. Castle Of Glass Piano Style
10. Waiting For The End/Where'd You Go Mashup; Waiting For The End Singalong Outro
11. Numb Piano Version; Shortened (1st Verse + Chorus Only)
12. Heavy Piano Version; Shortened (1st Verse + Chorus Only)
13. Burn It Down Piano Version; Shortened (1st Verse + Chorus Only)
14. In The End Piano Version; Piano Intro
15. About You Shortened (No Bridge/Ending); Vocoder Intro; Transition Ending
16. Over Again Shortened (No 1st Verse or 2nd Chorus); Transition Ending
17. Papercut Shortened (No 1st Chorus or 2nd Verse); Over Again Ending
18. Make It Up As I Go
19. Good Goodbye/Bleed It Out Mashup; w/ Good Goodbye Chorus
----------------------------------------------------
20. Cigarettes 2015 Remix Version
21. Until It Breaks Ext. Intro; Shortened (Mike's Verses/Chester Verse Only)
22. It's Goin' Down
23. Remember The Name
24. Running From My Shadow

Bližšie info:
- Dan nebol na koncerte pretože so svojou kapelou Tatran hrali v rovnaký deň na Meteor Festivale. Preto bol Matt na pravej strane pódia. To ale dovolilo Mikovi viac experimentovať.
- Mike trochu zmenil setlist a teda posunul Castle of Glass nižšie a Hold It Together vyššie v setliste.
- Song Welcome otváral šou prvý krát od koncertu v Osake z 18.8.2018.
- Mike sa hral so samplami po Hold It Together. Spomenul že je asi čas na remix. :)
- Song In Stereo sa hral prvý krát od 08.09.2015 kedy hral v Londýne počas Fort Minor turné.
- Mike venoval song Ghosts dvom fanúšikom Hope a Freddy.
- Mike hovoril o tom ako Chester vytvril text na song Waiting For The End pred tým ako zahral Waiting For The End/Where'd You Go mashup a nechal fanúšikov spievať Waiting For The End.
- Mike sa pýtal ľudí že čo chcú aby zahral a ľudia hovorili veľmi špecifické veci tak že sa rozhodne neskôr.
- Mike zahral skrátené piáno verzie songov Numb, Heavy a Burn It Down.
- Napriek tomu že na Twittery bolo hlasovanie o songoch na tento koncert Mike zahral song Cigarettes. Zahral ho prvý krát od 08.09.2015 kedy hral v Londýne počas Fort Minor turné.
- Until It Breaks vyhralo hlasovanie a bolo zahrané len po druhý krát počas tohto turné.
- Po tom čo Mike povedal "Úprimne, nikdy som nehral toľko songov na požiadanie" začal hrať Its Going Down po prvý krát na tomto turné a prvý krát od 08.09.2015 kedy hral v Londýne.
- Mike po songu Its Going Down poznamenal " Prečo som napísal song s toľkými slovami?". Potom poznamenal "Tento song je o matematike." pred Remember The Name.
- Počas Running From My Shadow Mike prišiel k davu a song nemal outro z dôvodu absencie Dana.

Mikea čaká dnes posledný koncert v rámci Európskeho Post Traumatic turné koncert v Miláne a potom sa v októbri presunie do Ameriky. Dúdame že čoskoro sa znovu káže v naších končinách.

Nové klipy a Mikovi hostia

Mike 3.8 vydal klip ku inštrumentálnej skladbe Brooding zo svojho albumu Post Traumatic. Režíroval Rob Daly a Mark Fiore. Veľmi kvalitný klip s hlbokou myšlienkou. Brooding nebol doteraz hraný naživo ale to sa môže počas turné zmeniť.Dňa 13.7. Mike vydal klip ku skladbe Lift Off, v ktorom hosťujú aj Machine Gun Kelly a Chino Moreno. Rovnako režíroval Mark Fiore.Teraz sa vrhneme na ďalšie novinky. Mike prezradil, kto sním bude vystupovať počas turné. Sú to pre nás neznámi ľudia a budú pomáhať Mikovi na pódiu.

Prvý je Dan Mayo, ktorý bude hrať na bicie a je zo skupiny TARTAN. Vie veľmi dobre hrať na bicie. Pochádza z Tel Avivu. Pár mesiacov so svojou kapelou momentálne koncertujú čiže je vo forme. Tu je jeho INSTAGRAM.
Druhý pomocník bude Matthias Harrys a bude hrať na gitaru a klávesoch a pochádza z Anglicka. Bude pomáhať aj pri doprovodných vokáloch. Nezverejňuje veľa hudby ale zdá sa byť v pohode. Nedávno vydal svoje acapella EP. Tu je jeho INSTAGRAM a tu jeho YOUTUBE.


Prvé výročie smrti Chestera Benningtona

Dnes je to presne rok čo nás opustil spevák kapely Linkin Park Chester Bennington. Rok po tejto smutnej udalosti stále cítime hlboký zármutok v našich srdciach, ktorý už v nás ostane.

Strávte tento deň spomínaním na túto legendu. Pustite si piesne Linkin Park, Dead By Sunrise, Stone Temple Pilots a ďalšie kde Chester účinkoval. Choďte von s priateľmi, porozprávajte sa o tom čo vás trápi. Zapáľte mu doma sviečku. Nenechajte depresiu nad vami vyhrať...

Linkin Park ani svet už nie je bez teba čo býval. Tento deň je pre mňa veľmi ťažký. Nečakal som že dnešný deň na mňa tak doľahne. Počúvať Linkin Park zo záznamov rôznych koncertov mi hrnie slzy do očí viac ako iné dni. Mnohý z nás máju dnes v sebe rôzne pocity, ktoré sa ťažko opisujú.

O 17:00 vás pozívame sledovať livestream z Prahy kde sa bude diskutovať o Chesterovi , Linkin Parku, Mikovi Shinodovi, atď. Link na udalosť TU

Odpočívaj v pokoji Chester.

20.3.1976 - 20.7.2017


Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

22/03/2019 23:04
Kks, z tej vlajky som odpadol smile1 https://www.youtu.
..qXUYiwqkCk
18:01

19/12/2018 17:59
Cross off - luxus

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved