Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 39
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park - Novinky
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Mike Shinoda - Viedeň

Včera sa konal pre mnohých Slovákov a Čechov koncert Mike vo Viedni. Celý koncert bol viac osobnejší ako koncerty Linkin Park a priniesol mnoho silných songov ako aj jemných a dojímavých, pri ktorých mali ľudia slzy na krajíčku.Poďme sa pozrieť na setlist a bližšie na celú šou.
01. Welcome Ext. Intro
02. When They Come For Me
03. Hold It Together Sample Outro
04. Roads Untraveled
05. In Stereo Remix Ending
06. Ghosts
07. Sorry For Now Ext. Intro; Ext. Bridge
08. Crossing A Line
09. Castle Of Glass Piano Style
10. Waiting For The End/Where'd You Go Mashup; Waiting For The End Singalong Outro
11. Numb Piano Version; Shortened (1st Verse + Chorus Only)
12. Heavy Piano Version; Shortened (1st Verse + Chorus Only)
13. Burn It Down Piano Version; Shortened (1st Verse + Chorus Only)
14. In The End Piano Version; Piano Intro
15. About You Shortened (No Bridge/Ending); Vocoder Intro; Transition Ending
16. Over Again Shortened (No 1st Verse or 2nd Chorus); Transition Ending
17. Papercut Shortened (No 1st Chorus or 2nd Verse); Over Again Ending
18. Make It Up As I Go
19. Good Goodbye/Bleed It Out Mashup; w/ Good Goodbye Chorus
----------------------------------------------------
20. Cigarettes 2015 Remix Version
21. Until It Breaks Ext. Intro; Shortened (Mike's Verses/Chester Verse Only)
22. It's Goin' Down
23. Remember The Name
24. Running From My Shadow

Bližšie info:
- Dan nebol na koncerte pretože so svojou kapelou Tatran hrali v rovnaký deň na Meteor Festivale. Preto bol Matt na pravej strane pódia. To ale dovolilo Mikovi viac experimentovať.
- Mike trochu zmenil setlist a teda posunul Castle of Glass nižšie a Hold It Together vyššie v setliste.
- Song Welcome otváral šou prvý krát od koncertu v Osake z 18.8.2018.
- Mike sa hral so samplami po Hold It Together. Spomenul že je asi čas na remix. :)
- Song In Stereo sa hral prvý krát od 08.09.2015 kedy hral v Londýne počas Fort Minor turné.
- Mike venoval song Ghosts dvom fanúšikom Hope a Freddy.
- Mike hovoril o tom ako Chester vytvril text na song Waiting For The End pred tým ako zahral Waiting For The End/Where'd You Go mashup a nechal fanúšikov spievať Waiting For The End.
- Mike sa pýtal ľudí že čo chcú aby zahral a ľudia hovorili veľmi špecifické veci tak že sa rozhodne neskôr.
- Mike zahral skrátené piáno verzie songov Numb, Heavy a Burn It Down.
- Napriek tomu že na Twittery bolo hlasovanie o songoch na tento koncert Mike zahral song Cigarettes. Zahral ho prvý krát od 08.09.2015 kedy hral v Londýne počas Fort Minor turné.
- Until It Breaks vyhralo hlasovanie a bolo zahrané len po druhý krát počas tohto turné.
- Po tom čo Mike povedal "Úprimne, nikdy som nehral toľko songov na požiadanie" začal hrať Its Going Down po prvý krát na tomto turné a prvý krát od 08.09.2015 kedy hral v Londýne.
- Mike po songu Its Going Down poznamenal " Prečo som napísal song s toľkými slovami?". Potom poznamenal "Tento song je o matematike." pred Remember The Name.
- Počas Running From My Shadow Mike prišiel k davu a song nemal outro z dôvodu absencie Dana.

Mikea čaká dnes posledný koncert v rámci Európskeho Post Traumatic turné koncert v Miláne a potom sa v októbri presunie do Ameriky. Dúdame že čoskoro sa znovu káže v naších končinách.

Nové klipy a Mikovi hostia

Mike 3.8 vydal klip ku inštrumentálnej skladbe Brooding zo svojho albumu Post Traumatic. Režíroval Rob Daly a Mark Fiore. Veľmi kvalitný klip s hlbokou myšlienkou. Brooding nebol doteraz hraný naživo ale to sa môže počas turné zmeniť.Dňa 13.7. Mike vydal klip ku skladbe Lift Off, v ktorom hosťujú aj Machine Gun Kelly a Chino Moreno. Rovnako režíroval Mark Fiore.Teraz sa vrhneme na ďalšie novinky. Mike prezradil, kto sním bude vystupovať počas turné. Sú to pre nás neznámi ľudia a budú pomáhať Mikovi na pódiu.

Prvý je Dan Mayo, ktorý bude hrať na bicie a je zo skupiny TARTAN. Vie veľmi dobre hrať na bicie. Pochádza z Tel Avivu. Pár mesiacov so svojou kapelou momentálne koncertujú čiže je vo forme. Tu je jeho INSTAGRAM.
Druhý pomocník bude Matthias Harrys a bude hrať na gitaru a klávesoch a pochádza z Anglicka. Bude pomáhať aj pri doprovodných vokáloch. Nezverejňuje veľa hudby ale zdá sa byť v pohode. Nedávno vydal svoje acapella EP. Tu je jeho INSTAGRAM a tu jeho YOUTUBE.


Prvé výročie smrti Chestera Benningtona

Dnes je to presne rok čo nás opustil spevák kapely Linkin Park Chester Bennington. Rok po tejto smutnej udalosti stále cítime hlboký zármutok v našich srdciach, ktorý už v nás ostane.

Strávte tento deň spomínaním na túto legendu. Pustite si piesne Linkin Park, Dead By Sunrise, Stone Temple Pilots a ďalšie kde Chester účinkoval. Choďte von s priateľmi, porozprávajte sa o tom čo vás trápi. Zapáľte mu doma sviečku. Nenechajte depresiu nad vami vyhrať...

Linkin Park ani svet už nie je bez teba čo býval. Tento deň je pre mňa veľmi ťažký. Nečakal som že dnešný deň na mňa tak doľahne. Počúvať Linkin Park zo záznamov rôznych koncertov mi hrnie slzy do očí viac ako iné dni. Mnohý z nás máju dnes v sebe rôzne pocity, ktoré sa ťažko opisujú.

O 17:00 vás pozívame sledovať livestream z Prahy kde sa bude diskutovať o Chesterovi , Linkin Parku, Mikovi Shinodovi, atď. Link na udalosť TU

Odpočívaj v pokoji Chester.

20.3.1976 - 20.7.2017


Mike: Som otvorený návrhom hrať Linkin Park koncerty

Mike poskytol rozhovor pre francúzsky United Rock Nations o vydanom albume Post traumatic.

Na otázku či bude koncertovať naďalej len pod svojím menom odpovedal: “Neviem. Momentálne postupujem krok za krokom a nechávam svoju myseľ otvorenú novým príležitostiam – či už pod svojím menom, prácou s inými umelcami alebo pre niekoho produkujem skladby prípadne chalani sa dostanú do bodu že chcú hrať skladby Linkin Park, som si istý že som otvorený každej príležitosti.”

“Úprimne, momentálne som sústredený hlavne na svoj sólo projekt a na živé koncerty a snažím sa ich urobiť čo najlepšie. Je to dobré miesto, v podstate robím…robil som one-man šou ale myslím že je tu veľa priestoru to rozvíjať a vylepšovať a chcem v tom pokračovať.”

“Sčasti je toto meranie fanúšikov a koncertov ako takých – vidieť ako to celé ide a či to ide dobre alebo sa naučíme ako robiť šou a potom sa posunúť, to sú informácie, ktoré je dobré mať,” Mike pokračuje. “ Napríklad, teraz sú niektoré šou cez deň, niektoré v noci, niektoré vonku, niektoré v uzavretej hale, niektoré obrovské iné malé a je to dosť rozmanité. Ako sa to celé posúva ďalej zistil som ako to spraviť čo najlepšie so všetkým. Je to super, pretože hrám na pódiách tak dlho už viem ako sa veci majú a viem ako sa s určitými vecami vysporiadať a som tomu veľmi rád.”

V marci Mike spomenul médiu Vulture že s chalanmi z kapely sa stretáva pravidelne. Kontrolujú sa po celý čas. “Stretávame sa a bavíme. Raz za čas zahráme trochu hudby ale je cítiť veľká neistota v tom čo ďalej robiť.”

Mike svoj prvý koncert odohral 12.5.2018 na KROQ Weenie Roast v LA a potom 13.5 na Identity LA festival. Mike zmiešal niekoľko songov od LP s jeho sólo materiálom a nechal fanúšikov spievať Chesterové časti napríklad v Bleed It Out ale aj v iných songoch.

Linkinpark.sk a čo ďalej?

Rozhodol som sa vám, naším fanúšikom priblížiť aktuálnu situáciu u nás a dať info ohľadom blízkej aj vzdialenejšej budúcnosti.

Začnem najprv našou stránkou. Ako dobre viete, staráme sa o stránku dvaja. Luky a Snehulo. Snehulo mi veľmi pomohol so stránkou a podarilo sa mu do nej vložiť nový vietor a stránka s jeho pomocou veľmi obživla. Bohužiaľ u Snehula postupom času badať menší záujem o LP po Chesterovej smrti a tak som ostal na stránku viac - menej sám. Vôbec mu to neberiem za zlé a nehnevám sa na neho a v podstate má pravdu, že momentálne je okolo kapely Linkin Park cítiť stagnovanie a možno aj bude nastálo s výnimkou Mikea.

Momentálne nastalo obdobie kedy sa máme rozhodnúť čo ďalej s touto stránkou. Snehulo moc nevidí/nevidel dôvod pokračovať ale podarilo sa mi ho prehovoriť ešte na rok. Moje dôvody boli, že stále nevieme ako to s LP bude, Mikov vlastný projekt, LPU a hlavne komunita, ktorú sme vybudovali spolu aj s predchádzajúcimi adminmi stránky.
Aj keby Snehulo povedal že dáva ruky preč, tak ešte rok tomu dám šancu. Už len kvôli komunite.

Nemáme z toho žiadny zisk a nemáme tu ani reklamu, čiže si to platíme z vlastného.

Pokračujeme, neprestávame a veríme, že do roka sa to s Linkin Park pohne.

Ďakujeme všetkým fanúšikom za podporu.


A teraz druhá časť. Ako dobre viete za pár dní tu máme prvé smutné výročie smrti Chestera. Minuloročná akcia, ktorú sme usporiadali bola úžasná, nezabudnuteľná a veľmi emočná. Stretli sme sa s mnohými z vás a podarilo sa nám vytvoriť skvelú atmosféru.

Tento rok sa ale nebude pod nami konať žiadna akcia. Rozhodli sme sa podporiť akciu českých kolegov zo stránky linkinpark.cz. Chystajú tri rôzne akcie:
1: Sprejovanie Chestera na stenu na verejnom mieste. - ešte nie je termín.
2. Spomineková udalosť na Chesterovu počesť + livestream - 20.7
3. Koncert niekoľkých kapiel, ktoré budú hrať songy Linkin Park - v priebehu augusta

Ku každej udalosti keď bude bližšie info tak dáme vedieť.

V prípade ak sa niekto chopí organizácie spomienkovej udalosti na Slovenku s radosťou pomôžeme prípadne budeme o nej informovať. Jedna taká udalosť sa chystá v Trenčíne.

Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

19/12/2018 17:59
Cross off - luxus

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved

12/12/2017 12:56
Súhlasím a zdieľam tvoje pocity Veyron, boli sme na tom podobne.