Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 39
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park - Novinky
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Hybrid Theory oslavuje 18 rokov!

Dnes oslavuje svoje 18. narodeniny debutový album kapely Linkin Park Hybrid Theory. V Európe 4x a v USA 11x platinovo ocenený album. Z albumu vzišli single "One Step Closer", "Crawling", "Papercut" a "In The End". Album pri vydaní dosiahol 2. miesto v rebríčku Billboard 200 ale aj napriek tomu sa stal najpredávanejším debutovým albumom 21. storočia.

Prajeme všetko najlepšie k dospelosti a nech sa hudba tohto albumu dostáva k mladším generáciám.

Viac o albume a skladbách sa dočítate TU.

Waiting For Tomorrow a Mikov príhovor

Minulý piatok 19.10 si odbil premiéru song, na ktorom pracovali spolu Martin Garrix, Pierce Fulton a Mike Shinoda. Song sa volá Waiting For Tomorrow a pracovalo sa na ňom približne 2 roky. Garrix song hrával naživo od roku 2016 ale až teraz sme sa dočkali plnej verzie piesne.Toto je prepis Mikovho príhovoru z koncertu v New Yourku zo dňa 13.10.2018. Popisuje jeden z ich prvých koncertov, keď boli ako predkapela.

Preklad: linkinpark.cz

Když jsme byli na své první opravdové tour, tak jsme přirozeně otevírali koncert pro headlinera. Byli tam 3 kapely včetně nás. Řeknu Vám něco o tom headlinerovi (Mike ho nechtěl jmenovat, ale je to kapela The Union Underground).

Měli 2 tourbusy, kupu nástrojů, roadies, tour managera, 2 kadeřníky atd. Pokud byli v zázemí klubu 2 šatny, tak si je vzali obě. Pokud by tam bylo 100 šaten, tak si je vezmou všechny. Oni prostě sebrali vše a předkapelám tak nenechali vůbec nic. Na pódiu pak řvali na svojí crew během koncertu. Po jednom koncertě jednoho člena týmu vyhodili a nechali ho na parkovišti bez ničeho. Jejich chování bylo fakt ubohý.

V té době se náš první singl „One Step Closer“ začínal dostávat do rádií. Byli jsme z toho úplně na větvi. Pamatuju si, jak jsme jeli dodávkou za Chestrovým tátou v Arizoně a v rádiu slyšeli DJ říkat: „Tohle je nová kapela a jejich zpěvák je místní rodák z Tempe, tohle jsou Linkin Park se singlem One Step Closer“. Dojeli jsme do Arizony a vyběhli jsme z auta a Chester začal křičet na svýho tátu: „Rychle zapni rádio, právě tam hrají náš song!“

Naše další tour nebyla o moc lepší, nečekaně. Potom se to začalo zlepšovat a my se zároveň naučili, jak se chovat k předkapelám a jejich crew. Když jsme začali headlinovat, tak jsme předkapelám dávali najevo, že jsou naprosto vítané a dostane se jim dostatek vlastního prostoru. Víme jaká je pozice předskokana, protože jsme v ní také byli a bylo to na piču. Nechtěli jsme se chovat jako ti nevychovanci z té nejmenované kapely.

Asi o rok později jsme hráli zde v New Yorku. Myslím v Roseland Balroom. 2x jsme předskakovali a potřetí jsme už byli headlineři. Chester přišel před koncertem do busu a řekl mi, že zpěvák té neurvalé kapely je tady. Já mu odpověděl: „Kurva, co mu tak asi řekneme“ a Chester na to: „Vypadá v pohodě, takže se budeme tvářit normálně“. Pustili jsme ho do našeho tourbusu a on spustil: „Chlapi, jenom jsem chtěl říct, že Vám gratuluju ke všemu, co jste za těch X měsíců dokázali.

Poděkovali jsme mu a řekli, že je to od něj zdvořilý gesto. Asi se změnil. Pak ale pronesl: „Když na tu dobu vzpomínám a jak rychle jste získali popularitu, tak si řikám, že jsme to měli být MY.“ Tohle byl moment, kdy jsme byli s Chesterem jako: „Dáme mu na držku?“ a Chester mu jen odpověděl: „Hodně štěstí kamaráde, doufám, že Vám to taky vyjde. Pořád hrajete ne? Buďte trpěliví a ono to přijde.“ Týpek jen odvětil „Díky moc, tohle znamená pro nás moc“.

Tohle byl prostě Chester. Kdokoli jinej by po takové urážce hned vypěnil vzteky, ale Chester jen odvětil „V pohodě kámo“.

Waiting For Tommorow + Live debuty

Už tento týždeň konkrétne 19.10 bude vydaný song Waiting For Tomorrow, na ktorom pracoval Mike spolu s Matinom Garrixom a Piercom Fultonom. O songu sa vie už od roku 2016 ale dotera nebol vydaný a Garrix ho hráva na svojich koncertoch. Tento rok ho hrávatiž ale s iným textom a zmenenou štruktúrou tak nakoniec uvidíme ako bude vyzerať štúdiu verzia.

Mike momentálne koncertuje v USA a koncert v New Yorku bol plný debutov.
Počas Sorry For Now Mike zarapoval svoj verš z piesne Lift Off. Mike zahral skrátenú verziu Robot Boy ako počas The Hunting Party Tour a naposledy bola hraná v roku 2017 počas Hollywood Bowl koncertu. Worlds On Fire zažil prvý debut a počas songu bolo aj sólo na bicích a Mike zahral aj syntetizéry Robot Boy. V backstage bola aj Mikova žena, na ktorú sa počas songu pozrel - každopádne je to song pre ňu.Počas skúšky pred koncertom Mike zahral Dedicated ale mal problémy si spomenúť na song ako taký a aj na text a tak mu museli fanúšikovia pomôcť.

Nový klip a Lorenzo končí

Zhrniemie si novinky z posledných dní.

Začneme smutnejšou správou a tá je že Lorenzo Errico končí v spolupráci s Linkin Park aj Machine Shop Entertainment. S LP pracoval sedem rokov, začínal ako internista v októbri 2011 a od júla 2013 pracoval ako marketingový manažér. Presúva sa do Universal Music International a bude pracovať v Berlíne. Lorenza ste mohli stretnúť asi na každom Meet and Greet, na každom koncerte a zúčastňoval sa aj na LPU chatoch a bol mostom medzi fanúšikmi a kapelou. Držíme mu palce v jeho ďalšom smerovaní kariéry.
Celý jeho list na rozlúčku je TU.
22. septembra Julien-K odohrali One More Light II Memorial na uctenie si Chesterovej pamiatky v Miláne. Setlist obsahoval aj štyri songy Dead By Sunrise, ktoré odspievali lokálny hudobníci.

Setlist:
01. Analog Beaches & Digital Cities
02. Flashpoint Riot
03. Strange Invisible
04. Kick The Bass
05. Maestro
06. Photo Voltaire
07. Dossier
08. Deep Beat Overground
09. Blue Monday
10. Let Down
11. Morning After
12. Into You
13. Inside Of Me
Posledná, trošku staršia novinka je o novom klipe, ktorý bol vydaný 20.9 pre pieseň Make It Up As I Go z Mikovho albumu Post Traumatic. Klip je veľmi originálny a kvalitný. Odporúčame si ho pozrieť. Ak by ste chceli mať fotku v štýle klipu k tejto piesni môžete tak urobiť na stránke makeitupasigo.mikeshinoda.com Predposledné video bolo na song Brooding. Momentálne máme videá pre Post Traumatic EP songy. Potom pre Crossing A Line, Nothing Makes Sense Anymore, Running From My Shadow, About You, Ghosts, Promises I Can't Keep a Lift Off.

Slová od Mikea Shinody

Mike sa na svojom facebookovom účte s nami podelil o pár slova tu je ich preklad.

Mike: "Pred dvomi mesiacmi som si myslel že toto turné bude totálne zlyhanie. Celé to trvalo cez 5 týždňov cestovania okolo planéty, viacej šou za týždeň ako som kedy zvládal. Turné som viedol ako "sólo umelec" po prvý krát. Medzi koncertami a 3 - 18 hodín cestovania v lietadle, vlaku alebo autom som nemal pri sebe nikoho kto by mi pomohol s rozhovormi, stretnutiami alebo pomohol s voľným časom prípadne ak by som ochorel alebo mal problém s hlasom. Šou boli odlišné: cez deň, v noci, vonku, vo vnútri, veľké publikum, malé publikum, dlhší alebo kratší setlist. Pridal som dvoch muzikantov, ktorých som nikdy nestretol s takmer nulovým časom na skúšanie. To celé volalo pre pokoru, vytrvanie, trpezlivosť a šťastie.

Keď sa na to tak spätne pozerám ten istý pocit čo som mal minulý rok mi pomohol dať do tohto turné život: vďačnosť. Bol som unavený a chorý. Namiesto toho ale som zistil že keď som dával songy preč tak som ich vlastne pridával. Namiesto toho aby som sa cítil odradený som sa cítil povzbudený. Som vďačný za to že môžem tvoriť, hrať naživo a som vďačný za tích úžasných ľudí, ktorý sa obetovali aby sa stali súčasťou niečoho väčšieho a som vďačný za rodiny fanúšikov, ktoré toto urobili celé možným.

Posledné slová sú že ak ste zmeškali tieto šou, zmeškali ste niečo neobyčajné. Nie preto čo som urobil sám ale preto čo sme urobili všetci spoločne. Pozrite si komentáre ohľadom šou a uvidíte že nepreháňam. Toto nie sú "koncerty" alebo "zábava". Určite to neboli "pocty" alebo niečo smutné. Neviem ako to nazvať ale bolo to radostné, vzrušujúce, úžasné, ľudia kričali, spievali, skákali a ja budem z celej svojej sily pokračovať tak dlho ako budem môcť.


Mike má momentálne necelý mesiac voľno a už 10.10. sa začína jeho Americké turné, ktoré začne v Montreale.

Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

19/12/2018 17:59
Cross off - luxus

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved

12/12/2017 12:56
Súhlasím a zdieľam tvoje pocity Veyron, boli sme na tom podobne.