Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting2_2/1/5/15a962dc-f783-43c1-ab15-88e6acd68233/linkinpark.sk/web/maincore.php on line 39
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park - Novinky: Sumáre rozhovorov s Mikeom
Slovenské fanstránky o kapele Linkin Park


Naša Facebook page
lp.sk
Návštevnosť
Kto je Online
Hostí Online: 2

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 1,842
Najnovší člen: NinaBuddow
Spriatelené weby
Sumáre rozhovorov s Mikeom

Mike začína byť po stráte Chestera viac zhovorčivejší a prinášame vám preklady troch jeho konverzácii či už z instagramu alebo pre americké média. Preklad z instagramu urobili kolegovia z linkinpark.cz a dovolili mi ho použiť.

Instagram sumár:

- Mike cítí, že tohle je jeho debut album. Není to Linkin Park a ani Fort Minor.
- Bude rád, když mu pomůžeme dostat songy do rádia a na youtube kanály.
- Linkin Park se NEROZPADLI. Klidně mohou jít do studia a nahrát teď nové album, ale problém je v hraní naživo. Až tohle vyřeší, tak se pravděpodobně posunou dál. Do té doby si ale každý půjde po svém.
- Mike má v plánu přidat více koncertů v Asii.
- EP z ledna bylo napsáno jako první. První skladby jsou tedy velice temné (včetně Nothing Makes Sense Anymore) a jdou za sebou chronologicky. Postupem to začíná být méně o smutku a více o dalších věcech.
- A Thousand Suns je jedno z jeho nejoblíbenějších alb. Chester to měl stejně.
- Máme stále hlasovat na WeDemand. Není to ale o největším počtu hlasů. Je to o nastavení show, která je přiměřená počtu hlasů (Mike nebude hrát ve velké aréně pro malý počet lidí, to by bylo zbytečné). Východní Evropa je teďka v čele hlasování. Mike a jeho tým tedy pomalu začínají zamlouvat koncerty.
- Zbytek Linkin Park se nepřipojí k Mikovi na jeho koncertech. Mike chce nyní jet jen sám na sebe.
- Video k Nothing Makes Sense Anymore bylo natočeno v době požárů v LA. Mike o tom mluvil na konci videa Watching As I Fall. Musel vyjít na kopec nedaleko svého domu, aby vše zachytil na kameru.
- Na Post Traumatic budou hosté a nějaké kolaborace. Mike si album produkoval víceméně sám. Rob nahrál perkuse pro Place To Start a Brad trochu pomohl se strukturou některých skladeb a se psaním. Kromě nich se také na albu podílí pár Mikových přátel.
- Mike stále ještě nemá hotový finální tracklist pro album. Jeden song by měl být s kytarovým hostem (Mike nedávno mluvil s Chinem z Deftones). Další song by měl mít ještě víc hudební produkce. Mike dává nyní albu finální obrysy a prý z 95% to bude jeho produkce. Mix alba má na starosti Manny Maroquinn. Na albu bude mimo jiné několik pěveckých kolaborací.
- Deska obsahuje hodně rapu, něco je přímočarý rap, něco je zpěv/rap a něco je v režii čistého zpěvu. Některé songy jsou více založené na beatech a naopak některé mají více živých nástrojů. Máme čekat pestré album. Nebude to jen o hip hopu.
- Looking For An Answer nebude na albu. Mike o tom uvažoval, ale nakonec si to rozmyslel. Může se ale objevit v koncertním setu.
- Mike bude vystupovat sólo, ale možná časem přibere externí muzikanty.
- Na přebalu alba pracoval s Frankem Maddocksem.
- Libí se mu, že fanoušci začali nosit jeho flanelové košile.

ALT 98,7 sumár:

- Cesta od Júla do teraz je začiatok príbehu.
- “Boli sme bratia, boli sme vždy bratia. Jediná osoba, s ktorou som strávil viac času ako s Chesterom bola moja žena.”
- Prvá vec, na ktorú sa obrátil v stresujúcom čase bolo umenie. “Osem dní po strate Chestera som vedel že ak sa nevrátim do štúdia môj strach bude rásť tak som sa donútil vrátiť. Na začiatku boli songy veľmi temné a postupom času som zistil že nezostanú také.”
- “Všetko išlo mimo kontrolu. Chcel som mať všetko pod kontrolou tak toto je moja cesta povedať príbeh, ktorý sa ma týka. Videá som nahrával sám na moju zlú kameru v mobile lebo som chcel vytvoriť menšiu vzdialenosť medzi mnou a poslucháčom.
- “Nemôžem uveriť aké množstvo reakcii prišlo ku mne odvšadiaľ v prvých týždňoch keď Chester odišiel. Boli tu tisíce memoriálov a spomienok, ľudia spievali piesne s kvetmi a balónmi. Ľudia robili spomienkové koncerty a spievali Linkin Park piesne.”
- Je veľmi vďačný za to že nik nezverejnil song, keď sa stovky ľudí prišlo pozrieť ako natáča klip k novej piesni.
- “Vzťah aký ma s fanúšikmi je veľmi špeciálny a unikátny. Títo fanúšikovia ma držali a držia posledných 8 mesiacov.”
- Mike spomenul že sledovať ako sa Dave Grohl vrátil po rozpade Nirvany v skupine Foo Fighters bolo inšpirujúce.
- Song „Place To Start“ bol pôvodne demo z One More Light s hudobným a textovým nápadom s úmyslom byť intro k albumu. Po júli Mike zmenil text a cítil že by to mohol byť dobrý prvý song pre jeho sólo projekt.
- Je tu mnoho kolaborácii, ktoré neboli vydané. Bavil sa o tom s Bradom a Davom. Mike má veľmi blízko k Bradovi a hovoril o ňom že má dobré cítenie pre štruktúru songov....preto mu pár songov ukázal.
- Často Mike komunikuje s ostatnými členmi kapely.
- Nevie kedy sa LP dá znovu dokopy. Každý sa stým vysporiada samostatne a sólo projekt je Mikova potreba ako sa stým všetkým vysporiadať.
- Rick Rubin navrhol hrať kapele na Hollywood Bowl šou a ešte aj ďalšie. Jeho nápad bol pre LP že časti, ktoré spieva Chester by ľudia odspievali počas celého koncertu. Keď Linkin Park skúšali tak pre Mikea by to bolo veľmi ťažké udržať tak celý koncert a nie len pre neho.
- Mike nemá napísaný setlist pre koncerty.
- Chce koncertovať sám, pretože si myslí, že to bude ťažké a chce si to celé vyskúšať. Prípadne pozve pár fanúšikov na pódium aby mu pomohli.
- Fanúškovia vedia že LP majú kopec nevydanej hudby. Kapela sa už s Talindou o tom bavila. Na zatiaľ nie je pevne daný termín vydania.


KROQ sumár:

- Všetci sa snažili získať lístky na šou v Hollwood Bowl a Mike si myslel, že všetci majú pocit “okej máme lístky…čo to ale znamená?”
- Šou v Hollywood Bowl bola veľmi náročná, najdlhšia šou Linkin Park mala okolo 90 minút a tu sme hrali 3 hodiny. “Chceli sme dať dokopy celú LP komunitu nakoľko nebol žiadny verejný pohreb a osláviť jeho život a komunitu.”
- Songy z EP mi pomáhali zorientovať sa, logicky aj emočne so všetkým čo prišlo. „Nebudú tu odpovede na veci čo sa stali a budeme musieť ísť s prúdom.“ Niektoré songy sa vymanili zo smútku nakoľko niektoré dni sa cítite lepšie. „ Napríklad Crossing A Line, tu si viete predstaviť byť vonku a mať normálny deň. Nie som viazaný na moju izbu a posteľ a byť smutný.“
- Post Traumatic je o ceste z temnoty. Mike nechce aby sa fanúšikovia báli ísť sním touto cestou.
- „Bol to strach čo som nevedel vôbec ovládať. Myslím že je to najhorší ľudský pocit, cítiť sa úplne mimo kontrolu. Mal som pocit že by som chcel mať určitý účel.“
- „ Mal som pocit že bolo veľmi užitočné keď som sa s fanúšikmi podelil o to aký som mal deň.“
- „Chcel som aby nové videá vyzerali ako videohovor cez Skype aby za tým nebol žiadny režisér alebo editácia. Video pre Crossing A Line som chcel natočiť tak aby bolo veľmi blízke k fanúšikom.“
- Mike bol veľmi nervózny keď oznámil svoj sólo projekt chalanom z kapely. Podporili ho v tom. Brad mu oznámil že má z neho radosť.
- Mike nikdy neurobil tak dlhý album ako Post Traumatic.
- Mike najprv spravy šou len sám a možno časom pridá ďalších ľudí.
- Mike si užíva oznamovanie svojho albumu cez sociálne siete verzus vydávanie Linkin Park albumu. Najprv by musel ísť za manažérom, kapelou a ďalšími ľuďmi aby sa na tom dohodli. Teraz má všetko sám pod kontrolou.
- Mike si užil stretnutie s fanúšikmi pri nahrávaní klipu ku Crossing A Line. Počúval ich príbehy s Chesterom.
- Rick Rubin povedal že Mike je ten, kto robí hudbu Linkin Park. Mikea to prekvapilo.
- Obrazy pre album robil posledných 8 mesiacov. Nedokončoval ich schválne aby ich mohli dokončiť fanúšikovia. „Umenie mi vážne čistí hlavu, tak som kreslil a chcel som aby to videli aj fanúšikovia.“
- Každý člen kapely robí čo chce. Phoenix robí Member Guest podcast. Rob je na očistnej vegánskej ceste.
- Mike povedal že Chester bol jeden z najlepších rockových spevákom všetkých čias. O budúcnosti LP...“ Ak budeme hrať náš song a necháme fanúšikov spievať Chesterove časti bude to veľmi pre nás ťažké. Keď pôjdem do sveta sám za seba budem hľadať odpoveď na tieto otázky sám. „
- Chystaná šou v LA bude one man šou a potom až naberie ďalších ľudí.

Zdieľať
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

22/03/2019 23:04
Kks, z tej vlajky som odpadol smile1 https://www.youtu.
..qXUYiwqkCk
18:01

19/12/2018 17:59
Cross off - luxus

27/08/2018 08:54
Ahojte lp fans THP Ponukam odvoz na koncert do Wien. Smer z Prahy a po koncerte smer Pd. kontakt+4219083068
13 Mam 2 volne miesta

12/07/2018 21:16
Ja sa tam chystam a na 99% aj idem😉

12/07/2018 16:55
Ja zatiaľ nie, ale všetko sa môže zmeniť, podľa situácie. Tuším Luky ide.

02/07/2018 06:55
Ahojte, nechystá sa niekto 8. septembra na koncert Mike do Viedne? smile1

25/06/2018 20:29
Zhrniem to tak....od 15.06 som nepocul inu hudbu ako tu z Post Traumatic. Proste uzas!

14/06/2018 20:19
cauko ludkovia co hovorite na novy album? u mna priemer zatial ale nemam ho este napocuvany mozno sa to zlepsi ;-)

08/04/2018 13:40
myslím, že si sa z noviniek dozvedel kedy Diter smile1

24/03/2018 21:40
zdravicko ludia. neviete nahodou kedy mike planuje vydat solovecku? myslim aspon obdobie leto, jesen alebo az o rok ? dikes za odpoved